Дана 14 јануара 2019. године одржан је традиционални новогодишњи коктел у организацији Географског института. Овај догађај осмишљен као неформално дружење садашњег колектива, спољних сарадника и пословних партнера Института, како би у пријатној атмосфери поделили и прославили прошлогодишње успехе.

Поздравним говором директор Института, Милан Радовановић, обратио се присутним гостима, а потом је поздравну реч препустио својој заменици, Ани Милановић Пешић, која је и формално први заменик директора нашег Института, а која је презентовала прошлогодишње активности и достигнућа у погледу научног рада сарадника, са посебним акцентом који је стављен на ванпројектне активности и успешност у раду појединих сарадника који су овом приликом и симболично награђени.

Датум објаве: 15.12.2018. године
Извор: ГИ "Јован Цвијић" САНУ, Хотел Палас , Београд,