Датум одржавања: 3.11.2022. до 4.11.2022. године
Место одржавања: , Београд, Србија
Организатори: Универзитет у Београду – Географски факултет, Удружење туризмолога Србије
и Балканска мрежа туристичких стручњака

Програм научног скупа: Tradicija i transformacija turizma kao prostornog fenomena.pdf

Сарадница Географског института „Јован Цвијић“ САНУ, др Јована Бранков, учествовала је на научном скупу са међународним учешћем „Традиција и трансформација туризма као просторног феномена“ и том приликом представила свој истраживачки рад. Скуп је одржан у хотелу „Палас“ у Београду.

Учесници: Јована Бранков

Саопштење: Развој туризма и загађење вода у националним парковима у Србији: мeђусобни односи и перспективе