Датум одржавања: 07.12.2017. до 08.12.2017. године
Место одржавања: Јужно-уралски државни универзитет, Институт за спорт, туризам и услуге, Чељабинск, Русија
Организатори: Јужно-уралски државни универзитет, Институт за спорт, туризам и услуге, Чељабинск, Русија

Желимо да Вас обавестимо да је II Међународна конференција о иновацијама у спорту, туризму и науци успешно одржана од 7. до 8. децембра 2017. године у Чељабинску, у организацији Јужно-уралског државног универзитета, Института за спорт, туризам и услуге. Учешће на конференцији су узели бројни домаћи и страни научници, међу којима и сарадници Географског института "Јован Цвијић" САНУ, а који су том приликом изложили резултате својих истраживања.

Учесници: Милан Радовановић

Саопштење: Summer Variation of the UTC Index on Mt. Zlatibor (Serbia) for the Purposes of Recreation and Tourism

Учесници: Марко Д. Петровић

Саопштење: Health Aspects of Cycle-Tourism and its Impact on Destination Development